Gençlik Aşısı

H-100 Gençlik Aşısı, derimizin zaman içerisinde maruz kaldığı yaşlanma belirtilerine (elastikiyet kaybı, nem kaybı, daha cansız gözükmesi ve sarkmalar) karşı Amerika’ da ve Avrupa’nın bir çok ülkesinde uzun yıllardır doktorlar tarafından hastalarına anti-aging amaçlı kullanılan, yoğun miktarda Hyaluronik Asit, mannitol, vitamin, mineral, amino-asit ve aktivasyonu arttıran ek içerikler barındıran çok etkili bir medikal üründür. İçerdiğinde yüksek oranda en güçlü antioksidanlardan olan “%5 mannitol” bulunur.

H-100 Gençlik Aşısı, zamanın etkisiyle kişilerin cildinde oluşan deformasyonların, sarkmaların ve kırışıklıkların giderilmesinde yardımcı olarak uygulanan medikal bir tedavidir. En çok bebek cildinde bulunan “Hyalüronik Asit”, cilde nem, parlaklık, esneklik ve canlılık verebilir. Cildin zamanın etkisiyle yitirdiği kolajenin de yapı taşı olması itibariyle, cilde enjeksiyon yoluyla verildiğinde cildin nemli ve parlak kalmasını sağlayabilir, diğer taraftan yeni kolajen üretimini tetikleyebilir. Bu da cildin sağlıklı ve sıkı kalmasına etki edebilir. Tedavi, ciltte meydana getirdiği “yenilenme” ve dokularda yarattığı “geri dönüşüm” etkisiyle “gençlik aşısı” olarak anılmaktadır.

H-100 Gençlik Aşısının Faydaları Nelerdir?

Hyaluronik Asit’in dokudaki ömrünü uzatabilir ve aktivasyonunu devam ettirebilir.

Yüz mimik çizgilerinin ve kırışıklıkların açılmasını sağlayabilir.

Derinin sıkılaşmasını sağlayabilir.

Deride hücre yenilenmesini hızlandırabilir.

Deri altındaki kas dokusunu destekler ve sarkmaların azalmasını sağlayabilir.

Cilt elastikiyetinin artmasına yardımcı olur.

Deride su tutarak nemlendirmeyi arttırıp dokuları tamir etmeye çalışabilir.

Gençlik Aşısının Uygulama Amaçları Nelerdir?
H-100 Gençlik aşısı, cildin temel yapı taşlarından biri olan kolajenleri artırmaya yönelik yapılan bir tedavi çeşididir. Kolajenler cildimizin elastikiyetinden sorumlu ana protein lifleridir. İnsan cildinin kolajen formunun %80’i kolajen tip I ve %20’si kolajen tip III dür. Kolajen formları sayesinde cilt esnek ve pürüzsüzdür. Ancak 25 yaş ve üzerindeki kişiler her yıl ciltlerindeki kolajen sayılarının %1.5 kadarını kaybeder ve kırışıklıklar oluşmaya başlayabilir. Kolajen aşısı, kolajeni oluşturan fibroblast üretimini uyarabilir. Kullanılan madde güvenilirdir ve yan etkilere neden olmayabilir. Sonuçlar hızlı ve mükemmeldir. Kolajen aşısı cildin durumuna göre tek veya birkaç seans olarak uygulanabilir. Kolajen aşısı, cildi yapılandıran, elastikiyeti ve parlaklığı geri kazandıran bir formülasyondur. Yeni başlayan veya devam eden yaşlanma belirtilerine karşı mücadelede etkin bir uygulama olarak tercih edilebilinir.
error: Content is protected !! Security Wall By Arda Yücel !!
Open chat
Whatsapp İletişim